Botoks bez zastrzyków? Cofnięcie oznak starzenia skóry bez skalpela? Czy to możliwe?

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym, choć oczywiście niepożądanym. Najbardziej widoczne i najszybsze efekty w walce z oznakami starzenia można osiągnąć dzięki medycynie estetycznej. Co możemy zrobić, jeśli chcemy jednak pozostać przy nieinwazyjnych metodach, ale bardzo zależy nam na szybkich i widocznych efektach? Skuteczną metodą w walce ze zmarszczkami jest stosowanie kosmetyku, które zadziała rozkurczająco na mięśnie twarzy – podobnie jak działa botox.

Produkty, dzięki którym w nieinwazyjny sposób można opóźnić efekt starzenia, stają się coraz bardziej popularne wśród wielu kobiet. Nadają się one zarówno dla dojrzałych, jak i dla młodszych pań, które chcą na dłużej zachować swoją młodość. Tajemnicą ich skuteczności są oczywiście składniki aktywne, które dają bardzo wyraźne efekty. Są to na przykład peptydy, min. Acetyl Hexapeptide-8, który potrafi wywołać rozkurczenie mięśni twarzy. Zaaplikowany na skórę krem z tym składnikiem spowoduje lekki paraliż mięśni, dzięki któremu zmarszczki mimiczne “wyprasują” się. Stosowanie tego rodzaju kuracji długoterminowo sprawi, że skóra zregeneruje się w pozycji bez zmarszczek, a jej struktura wyrówna się. Rozluźnienie napięcia mięśniowego to nie jedyne działanie tego składnika. Pobudza on również komórki skóry do produkcji kolagenu niezbędnego do utrzymania napięcia skóry i jej młodzieńczego wyglądu.

Acetyl Hexapeptide-8 nie jest jedynym peptydem stosowanym w kosmetykach. Warto wiedzieć, że peptydy mają ogromny wpływ na skórę. Bez nich niemożliwe jest jej prawidłowe funkcjonowanie, to one regulują metabolizm komórek, procesy ich naprawy, a także odpowiadają za komunikację międzykomórkową. Niestety, z wiekiem ich ilość w naszym organizmie maleje, a co za tym idzie, procesy komórkowe są zaburzone. Jeśli zależy nam na zdecydowanej walce z oznakami starzenia, warto sięgnąć po specyfik zawierający właśnie peptydy.

Godnym polecenia jest serum peptydowe nazywane “botoksem bez zastrzyków” Triple Peptide Ampoule KNH z Korbeauty Cosmetics . Serum zawiera aż 75% rekombinantów ludzkiego peptydu, co intensywnie wspomaga odnowę komórkową, a trzy rodzaje peptydów – EGF, FGF i opisany powyżej Acetyl Hexapeptide-8, tzw. „botoks bez wstrzykiwania” – stanowią gwarancję zniwelowania zmarszczek mimicznych.

Triple Peptide Ampoule zawiera również naturalne wyciągi z orientalnych ziół o właściwościach leczniczych i kolagen roślinny z drzewa akacji senegalskiej. Panthenol oraz arbutyna doskonale wpływają na nawilżenie i odżywienie skóry, pobudzają produkcję kolagenu. Wzmacniają naturalną barierę skóry, poprawiają jej strukturę i nawodnienie. Chronią przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

O działaniu serum najlepiej przekonać się samodzielnie. W trakcie jego stosowania  warto pamiętać też o ćwiczeniach mięśni twarzy, które pomagają ujędrnić skórę, zachować piękną twarz i wzmocnią działanie serum.

Na koniec warto wspomnieć, że kosmetyki KNH są przebadane dermatologicznie, mikrobiologicznie, nie były testowane na zwierzętach i są bezpieczne dla zdrowia. Nie posiadają olei mineralnych, alkoholi, etanolu, parabenów, surfakantów, fenoksyetanolu, benzofenonu, triclosanu oraz barwników syntetycznych.


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
POLECAMY:
Grupa ekologiczna Extinction Rebellion dokonała sabotażu wyłączając 3600 hulajnóg elektrycznych w Paryżu i innych miastach we Francji. W tym dniu wiele osób chciało skorzystać właśnie…