EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych w Krakowie

W tym roku, po raz kolejny mieliśmy szansę odwiedzić EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych, które tym razem zdecydowały się połączyć siły z Najedzeni Fest i wspólnie zawitać do przestronnego wnętrza dawnego Hotelu Forum w Krakowie.

EKOtyki - Targi Kosmetyków Naturalnych w Krakowie

Na miejscu była okazja do spróbowania wegańskich specjałów z całej Polski oraz przetestowania i zakupienia ekologicznych kosmetyków, takich jak pachnące masła do ciała, świeże peelingi, odżywcze mydła, olejki do ciała czy kremy. Na targach znaleźć było można również wegańskie środki czystości (Balja) oraz produkty przeznaczone dla zwierząt (Totobi), na przykład szampony dla kotów! W targach wzięło udział ok. 50 firm stawiających na naturalne składniki kosmetyczne oraz tradycyjne metody produkcji.

Tegoroczne EKOtyki & Najedzeni Fest było świetną okazją do odpoczynku i relaksu w wyjątkowo ciepłą jak na tę porę roku pogodę. Odwiedzający korzystali z wystawionych na zewnątrz leżaków i klubokawiarni Forum Przestrzenie zlokalizowanej w środku Forum. Połączenie przepysznego, świeżego jedzenia z kosmetykami naturalnymi było strzałem w dziesiątkę. Na wydarzenie przybyło mnóstwo ludzi, a dobra kuchnia i przyjazne miejsce sprawiły, że chciało się zatrzymać na miejscu dłużej, odpocząć i… wrócić do zakupów.


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
POLECAMY:
Siódmego lutego, w zeszły czwartek zostało zorganizowane pierwsze spotkanie w ramach cyklu Wegańskich Obiadów. Wydarzenie miało na celu zintegrowanie społeczności wegan i weganek z Krakowa…