Jak spędzić niedzielę w Warszawie? Oczywiście na Veganmanii!

Jeśli ktoś nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na najbliższy weekend, to niech wpadnie koniecznie na Veganmanię. W Warszawie odbędzie się kolejna edycja tej imprezy – tym razem “wiosenna”. To doskonały pomysł dla każdego, kto lubi dobrze zjeść. I wcale nie trzeba być weganinem, przeciwnie, bo Veganmania to impreza dla każdego, również każdego najbardziej zatwardziałego mięsożercy 😉 Otwarte Klatki (stowarzyszenie będące jej organizatorem) promują w ten sposób dietę roślinną i jest to według nas najlepsza forma promocji! Kto był – ten wie, kto nie był – jeśli tylko spróbuje przepysznych dań serwowanych przez przeróżnych wystawców, to sam się przekona, że weganizm nie oznacza tylko niejedzenie z mięsa i produktów odzwierzęcych, ale przede wszystkim oznacza najprawdziwsze niebo w przysłowiowej gębie!!! Przyjdźcie, a przekonacie się sami!

Przy okazji będziecie mogli też kupić nietestowane na zwierzętach kosmetyki, kosmetyki naturalne i robione ręcznie, a także ubrania oraz akcesoria wykonane z surowców, które nie zawierają materiałów odzwierzęcych.

Veganmania to nie tylko jedzenie i zakupy. Każdy może wziąć udział w licznych wykładach i spotkaniach dyskusyjnych, których program można sprawdzić poniżej.


VEGANMANIA – KIEDY, GDZIE, ZA ILE?

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa

12 maja 2019 (niedziela)

od 11.00 do 19.00

Wstęp: 5 zł

Pakiet VIP: 29 zł

Całkowity dochód z biletów przeznaczony jest na działalność Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
POLECAMY:
Co to jest substancja komedogenna? Comedo to z ang. zaskórnik – składnikiem komedogennym nazywamy każdą substancję, która blokuje pory skóry i przyczynia do powstawania ropnych…