Natural Beauty – kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych we Wrocławiu za nami!

Kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty za nami! Tym razem, miłośnicy kosmetyki “bez chemii” mieli okazję zawitać do Wrocławia. Targi były jak zwykle doskonałą okazją by dowiedzieć się więcej o dobroczynnym działaniu naturalnych substancji, których w przyrodzie nie brakuje i które z powodzeniem są wykorzystywane przez coraz liczniejszych producentów obecnych na polskim rynku.

Targi miały miejsce w Wroclavii (galerii handlowej) i przyciągnęły wiele zainteresowanych osób. Praktycznie każde stanowisko było okupowane przez klientki, które chętnie testowały, wcierały, wąchały przeróżne specyfiki i… zyskiwały nową wiedzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała.

Dlaczego warto przyjść na targi kosmetyczne?

Targi te są ciągle jeszcze okazją do rozmów nie tylko z przedstawicielami firm, ale także ich właścicielami, którzy chętnie dzielą się swoją pasją, doświadczeniem i wiedzą na temat naturalnych składników zawartych w specyfikach ich produkcji.

Kosmetyki naturalne cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem, można wiec spodziewać się, że kolejna edycja targów kosmetyków naturalnych Natural Beauty będzie równie chętnie odwiedzana. A będzie to już wkrótce, bo w dniach 30-31 marca we Wrocławiu, w Zajezdni Dąbie – Centrum Kultury Czasoprzestrzeń.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
POLECAMY:
Fluor to pierwiastek, który od lat 50-tych ubiegłego wieku wykorzystywany jako składnik past do zębów. Mający zapobiegać próchnicy zębów, dodawany do wody pitnej, żywności oraz…