Wegańskie Obiady Czwartkowe już w Krakowie!

Siódmego lutego, w zeszły czwartek zostało zorganizowane pierwsze spotkanie w ramach cyklu Wegańskich Obiadów. Wydarzenie miało na celu zintegrowanie społeczności wegan i weganek z Krakowa oraz zapewne dla niektórych, poznanie nowego miejsca, z pysznym, a zarazem wegańskim jedzeniem.  Mowa tutaj o Pizzy Loft, przy ulicy Stradomskiej 23, gdzie znajdziemy ogromny wybór pizz wegańskich. Na miejscu możemy zjeść na przykład pizze z gruszką, orzechami  włoskimi oraz wegańską mozzarellą a do tego zamówić piwo bananowe lub zimowego grzańca. Podczas Wegańskich Obiadów na specjalne hasło, przy barze czekały na nas duże upusty cenowe.

Wegańskie obiady odbywać się będą w każdy czwartek o godzinie 18.00, co tydzień w innym miejscu.  Następne spotkanie odbędzie się w Walentynki, czternastego lutego w Bonobo, przy Małym Rynku, o podanej wyżej godzinie. Na uczestników spotkania będzie czekał rabat 10% na wszystkie pozycje z menu. Bardzo serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w tej inicjatywie – Wegańskie Obiady są świetną okazją do poznania nowych ludzi, odkrycia nowych miejsc na wegańskiej mapie Krakowa oraz spróbowania wegańskich pyszności w niższych cenach!

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
POLECAMY:
Olejki eteryczne to produkt z którego ludzie korzystają od wieków. Znajdują się w kosmetykach, lekarstwach, wykorzystywane do aromaterapii. Pod każdym względem bardzo cenne substancje, jeżeli…